KONST / Litografier / Färglitografi 16428199
nr 1642 8199
Nils Erik Johansson
(f. 1950), Sverige
Signerad, numrerad 194/290. Färglitografi, bildmått: 36x50 cm, yttermått inklusive ram: 54x66 cm
Nils Erik Johansson, svensk bildkonstnär född 1950 i Karlskrona.
Utrop:
500 kr
måndag 16 september 2024
kl 18:21:42
Nils Erik Johansson
Läs mer om Nils Erik Johansson